Anomaly

Türkiye’de “Gizem” Sadece Bir Kadın Adıdır!

KEŞFEDİLMEMİŞ TÜRLERLE Mİ YAŞIYORUZ?

Dragon Cave "Ejderha Mağarası" 1900’lerin başında Amerika Birleşik Devleteri, Boon County, Arkansas’ta insanlar bir mağaradan aşağı halat sarkıttılar. Halatın uzunluğu yaklaşık 60 metreye vardığında korkunç bir tıslama ve kükreme sesi duyuldu.Rahatsız edilen bir canavarın sesi gibi… Bazıları bu seslerin çeşitli tanıklarca görüldüğü iddia edilen mağara yaratıklarına, bazılarıysa şimdiye kadar varlığı görülmemiş, keşfedilmemiş türlere ait olduğunu düşündüğünü belirtti.. Bu ürkütücü mağaranın sırrı henüz açığa çıkarılamamış. Ya da bu sır bizden saklanıyor. Gizem Ah be canım kardeşim ne gerek var halat falan sarkıtmaya, yok mu bunların köyünün delisi? Atsın taşı bak gör, ne ses kalıyor ne tıslama. Neyse…  

ÖNSEZİ - PRECOGNITION

Abraham Lincoln "Amerika'nın Medyum Başkanları" Abraham Lincoln rüyasında kendi bedenini ölmüş halde görüyor. Bir gün sonra, ölümcül bir biçimde vuruluyor. Onun bu rüyasına benzer öngörüleri gören diğer devlet başkanları ise: John Garfield ve William McKinley. Kuantum kuramcıları 4. boyutun, zamanı bükebileceği ve geleceğin belirlenebileceği kuramı üzerine çalışmaya başladılar. Belki de görülen, sadece bir rüya değildi! Daha bi' Türk bilimiyle bakalım... "Kedidir o kedi!"  

PERİLİ KÖŞK

Hatley Castle "Hatley Kalesi" Vancouver adasında bulunan Hatley kalesi, Kanada'nın kuzey tarafında bulunur. Ziyaretçiler ve gözlemciler, beyaz bir figürün beyaz pencere çevresinde sürüklendiğini ve tencere, tava gibi şeylerin birbirlerine çarpma sesine benzeyen bir ses duyduklarını rapor etmişler. Gizemi nedir bilinmez ama cesur Türk insanı için: "Tencere, tava... Bunlar hep hava!"  

ANTİK DNA

ANTİK DNA "4500 yıl önce ne oldu?" Avusturalya'nın merkezinde, eski iskeletlerin üzerinde yapılan bir araştırmada, 4500 yıl önce insanların ani ve şiddetli bir değişime uğradıkları gözlemlendi. Çok büyük bir şey gerçekleşmişti, kimsenin bilmediği bir salgın ya gizemli bir çatışma ya da antik kabilelerin anlaşması... Henüz ne olduğu bilinmemektedir... Bilenler bilmeyenlere anlatsın.  

BÜYÜK AYAK DEDİĞİN KOKAR!

Yowie "YOWIE" Yine Avusturalya'da, (Koca Ayak) Bigfoot'un başka bir versiyonu olan Yowie var. İnsanlar Bigfoot ve Sasquatch'ı nasıl tarif ediyorlarsa Yowie'yi de aynen öyle tarif etmişler. Dünya çapında farklı insanların söyledikleri şey ise bu yaratıkların kötü kokulu ve yakalanmasının zor olduğu. Bebeğim sen yakalayamazsın tabii. Gelsin Türkiye'ye bak nasıl iki dakikada hacamat yapılıyor en olmadık yerlerine. Bunlar galiba bizim ünümüzü duymamışlar. Almanya'dan uydu aracılığıyla izlenen orman kartalını, Afrika'dan Avrupa'ya göçü sırasında Samandağ'da vurduk biz. Macar kuşbilim uzmanlarının 2012 yılında, Kuşların yol haritasını belirlemek amacıyla çip takıp gökyüzüne saldığı leyleği 2 bin 600 kilometre uçtuktan sonra Mersin'de leyla yaptık biz. Boru mu? BÜYÜK AYAK DEDİĞİN KOKAR Millet uyduyla yakalamaya çalışsın daha. Biz hep yek yakalarız alimallah. Heyyyt be! Çok kırıldım şimdi. Sen bizi ne sandın? Dal yarr..alanmış rüzgar yüzünden. Rüzgar af dilemiş. Dal affetmiş ama kırılmış bir kere... Bi daha olmasın!

Gizem

Agni Parvata
Yazılım uzmanı, reiki master, yoga, meditasyon ve nefes eğitmeni. Sanatın her dalına ilgi duyan, kimisini amatör, kimisini profesyonel olarak hayatına taşımış meraklı ve biraz da maymun iştahlı çok acaip biri!

Yorumlar

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

dunyanin-en-ilginc-inanilmaz-restoraninda-yemek-maldivler-front

Ölmeden Önce Gidilmesi Gereken Dünyanın En İnanılmaz 15 Restoranı

Ölmeden Önce Gidilmesi Gereken Dünyanın En İnanılmaz 15 Restoranı Uçurumun dibindeki bir mağarada akşam yemeği …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X