gokyuzu gunlukleri kendini bulmak cokacaip Astroloji

Kendini Bulmak

Gün Titreşimi ( Numeroloji ) : 12 / 3 Astroloji Günün Rehber Kartı ( Taroloji ) : Kule Güneş : Terazi Ay : Akrep( 22:42 itibariyle ) ( 08:42 boşlukta ) Günün Yöneticisi : Güneş Ay boşlukta bir güne uyanmış bulunuyoruz! Bugün daha dingin kalmanın bize çok daha iyi geleceği bir gün! Yapılmış planlar üzerinden hareket etmeye çalışın! Uranüs karşıt yapıyor! Uranüs asi bir planettir! Özgür ve sıradışı olana akıyor içimiz! İçinde bulunduğumuz ilişkilerin bizi kısıtlayıp kısıtlamadığını, kendimizi onunla daha mı iyi hissettiğimizi, aslında daha çok nasıl hissettiğimizi, bize kendimizi nasıl hissettirdiğini sorgulamış olabiliriz. Bir yanımız orada olmak isterken bir yanımız ‘’ Kaç, kaç, kaç! ‘’ modlarda kendini göstermiş olabilir. Merkür- Kiron karşıtlığı etkisi altındayız! Algımızda köklü bir değişimden söz edebiliriz! Köklerimizdeki bilgi aktive olarak andaki ışıkla yeni bir anlam kazanıyor. Venüs- Ay düğümü sekstili de göze çarpıyor! Aşkı, sevgiyi, ilişkiyi geriye dönüp bakarak bir yerlere koymaya çalışıyoruz! Tüm bunlar bana ne katıyor? Bendeki neyi uyandırıyor? Ben buradan nasıl besleniyorum? Neyin farkında olursam her şey çok daha akışkanlık kazanır? Nerede güçlü olmaya çalışmaktan vazgeçip sadece kendim olmalıyım? Nerede sahip olduğum potansiyelleri çok daha verimli bir şekilde ortaya çıkarabilirim? Nasıl tabularımı yıkarak içinde bulunduğum deneyimin bana çok daha geniş bir bakış açısı kazandırmasını sağlarım? Bunlar çok önemli! Gün titreşimi bugünün derin sularda önemli kıpırtıların gerçekleşmekte olduğu bir gün olduğundan bahsediyor. Rehber kartımız ‘’kule’’ bizi sınırlandıran kalıpların ötesine geçmemizi istiyor. Buna açık olun! Her şeyi bilmediğimiz kesin! Öyleyse herhangi bir şeyde buna dair bir koku aldığımızda, o şeyin üzerine gitmeliyiz ki oradaki farklılığı kavrayıp gerekli dönüşümü sağlayabilelim! Yoksa hep yerimizde sayarız. Şimdilik bu! Sizi seviyorum, Hüseyin Akdağ

Astroloji

Bireysel Doğum Haritası Analiziniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz : 0212 274 08 47 / 0544 798 52 07 Doğum haritası analizimiz ile kim olduğunuzu, dışarıdaki kişinin sizi nasıl gördüğünü, neyin size iyi geldiğini, bunların bir araya geldiklerinde birbirlerini nasıl etkilediğini, sahip olduğunuz potansiyelleri, yakın çevrenizi, ailenizi, iç dünyanızı, aşkın sizin için ne olduğunu, yaşama nasıl hizmet edebileceğinizi, partnerinizden aslında ne beklediğinizi, onunla olmanın size sağladığı fırsatları ve bu durumun sizi karşı karşıya bıraktığı sınavları, yaşamda sizi neye çağırdığını, neyin sizin ufkunuzu genişletebileceğini, iş ve kariyer hayatınızın önemli sırlarını, arkadaşlık ilişkilerinizi, neye teslim olmanız gerektiğini ve ruhsal olarak nereden nereye ilerlemenin önemini bulabilirsiniz.

Astroloji

Hüseyin Akdağ
Mimarlık ve konservatuvar( şan eğitimi devam ediyor ) terk, sosyoloji son sınıf öğrencisi, tarolog, yaşam koçu, astrolojik danışman. Yaşam koçluğu, reiki, duygusal özgürleşme teknikleri ve astroloji eğitmeni. Zor başlar sonuna kadar gitmeden içi rahat etmez! '' Şeytan ayrıntılarda gizlidir. '' sözü ismi geçen muhteremle dostluğunu başlatmıştır; çünkü mucizenin detaylarda saklı olduğunu bilen ve onu bu mucizeye götürenin muhakkak bir görevli olduğuna inanan acaip biri!

Yorumlar

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Astroloji gokyuzu gunlukleri gunun anahtari cokacaip

Günün Anahtarı

Gün Titreşimi ( Numeroloji ) : 13 / 4 Astroloji Günün Rehber Kartı ( Taroloji …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X