Astroloji gokyuzu gunlukleri gunun anahtari cokacaip

Günün Anahtarı

Gün Titreşimi ( Numeroloji ) : 13 / 4 Astroloji Günün Rehber Kartı ( Taroloji ) : Kule Güneş : Terazi Ay : Akrep Günün Yöneticisi : Mars Ay akrepte, Mars oğlakta, ayaklarını yere sağlam basma ihtiyacının yoğun olduğu bir gün! Krizi aşmanın yolu nedir? Nasıl bakarsak daha geniş bir perspektiften söz edebiliriz? Oğlak bizi Satürn’e götürür ve Satürn terazideki Güneş’le sekstil yapıyor! Yol arkadaşlarımızla kurduğumuz ilişkide kendimizi ne kadar ifade edebildiğimizi anlayabilme noktası! Burada engelin ötesine geçebilme! İşte anahtar bu olacak! Duygular yoğun; zira Ay- Pluto sekstili etki dahilinde! Köklü değişimlerin varlığından söz konusu! İzin verin; çünkü büyümenin başka yolu yok ve ruhumuz var olan kalıplar içinde, bedenimize sığmıyor! Bırak bugün milat olsun! Her şey geride kalsın! Teşekkür et ki yeni bir gün başlasın! O günün adı ‘’bugün’’ olsun ve sadece bugünden sorulsun zaman! Şimdiyle uyumlanan ve o şimdiyi var eden her bir enstrümanın birlikte yarattığı müzik! Onun kendisi ol! Sar dünyayı! O dünya sen ve sen o dünya oldukça bu keşfi onurlandırabilirsin! Genişle! Hepsi sen, hepsi sende… Birleş! Başka yolu yok yüreğindeki engelin ötesine geçmenin ve yolu açıp özünle buluşarak orada saklı gücü yaşama indirmenin! Bu gücün adı sevgi! O yenmedi, yenilmedi… Sadece hep o kutsal ritimle ilerledi. Tıpkı kalbinin çarpışı gibi… Belki buydu en güzeli… Gün titreşimi bugünün noktayı koymanın ve satır başı yapmanın çok değerli olduğu bir gün olduğundan bahsediyor. Şimdi neye nokta koyma zamanı? Öfkene, korkuna, endişene, sevemediklerine, şikayetine… Her birine sarıl, onlara bugüne kadar seni korumaya çalıştıkları için teşekkür et ve şu an güvende olduğundan emin ol; çünkü güvendesin... Deneyimdesin ve bu en kutsal armağanın senin! Her şeye rağmen yolda ol ve o yolun sana olan armağanlarına açık ol! Rehber kartımız ‘’kule’’ bize ‘’ Duvarları yıkmadan ardında ne olduğunu göremezsin! ‘’ diyor. Haydi yıkalım! Önce bunu içimizde yapalım! Dışarıdaki, içeridekinin yansıması! Aynayı silmek, aynaya bakan seni arındırabilmek değildir. Şimdilik bu! Sizi seviyorum, Hüseyin Akdağ

Astroloji

Bireysel Doğum Haritası Analiziniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz : 0212 274 08 47 / 0544 798 52 07 Doğum haritası analizimiz ile kim olduğunuzu, dışarıdaki kişinin sizi nasıl gördüğünü, neyin size iyi geldiğini, bunların bir araya geldiklerinde birbirlerini nasıl etkilediğini, sahip olduğunuz potansiyelleri, yakın çevrenizi, ailenizi, iç dünyanızı, aşkın sizin için ne olduğunu, yaşama nasıl hizmet edebileceğinizi, partnerinizden aslında ne beklediğinizi, onunla olmanın size sağladığı fırsatları ve bu durumun sizi karşı karşıya bıraktığı sınavları, yaşamda sizi neye çağırdığını, neyin sizin ufkunuzu genişletebileceğini, iş ve kariyer hayatınızın önemli sırlarını, arkadaşlık ilişkilerinizi, neye teslim olmanız gerektiğini ve ruhsal olarak nereden nereye ilerlemenin önemini bulabilirsiniz.
Hüseyin Akdağ
Mimarlık ve konservatuvar( şan eğitimi devam ediyor ) terk, sosyoloji son sınıf öğrencisi, tarolog, yaşam koçu, astrolojik danışman. Yaşam koçluğu, reiki, duygusal özgürleşme teknikleri ve astroloji eğitmeni. Zor başlar sonuna kadar gitmeden içi rahat etmez! '' Şeytan ayrıntılarda gizlidir. '' sözü ismi geçen muhteremle dostluğunu başlatmıştır; çünkü mucizenin detaylarda saklı olduğunu bilen ve onu bu mucizeye götürenin muhakkak bir görevli olduğuna inanan acaip biri!

Yorumlar

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Astroloji Gökyüzü Günlükleri Yeninin Doğumu

Yeninin Doğumu

Gün Titreşimi ( Numeroloji ) : 12 / 3 Astroloji Günün Rehber Kartı ( Taroloji …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X