Gökyüzü Günlükleri Gücün Sırrı Cok Acaip Astroloji

Gücün Sırrı – 5 Ekim 2016 Astroloji

Gün Titreşimi ( Numeroloji ) : 14 / 5 Astroloji Günün Rehber Kartı ( Taroloji ) : Güç Güneş : Terazi Ay : Yay( 11:26 itibariyle ) ( 04:04 boşlukta ) Günün Yöneticisi : Merkür Ay neşeli ve coşkulu yay burcuna geçmiş bulunuyor! Yay şans demektir! Genişletici bir etkiye sahiptir yay teması! İnsanı yolculuklara çıkarır, keşiflere götürür! Merkür sekstili özel işaretleri okumanın vaktidir diyor! Evren tesadüfleri sevmez! O her zaman bir nizam dahilindedir. Ay, düzenleyicisi Jüpiter ile sekstil yapıyor, bugün özel buluşmalar gerçekleşebilir. İlişkide olduklarımız bizi büyütüyor! Venüs- Pluto sekstili aktifleşiyor! Derinlik ve kalıcılığa ihtiyaç duyuyoruz. Benim natalimdeki Pluto ile kavuşum yapıyor Venüs, yükselenim ile 2 orbluk açıyla on ikinci evden kavuşum Plutom, benden birçok şeyi köklü olarak değiştirmem isteniyor ve tam da bu eşikten geçiyorum. Mars- Jüpiter karesi kendini gösteriyor, enerjimizi bilinçli kullanmamız gerekiyor. Attığımız her adım bir yola hizmet etmeli! Bu yolun bizim için anlamı net olmalı! Gün titreşimi bugünün içsel yolculuğun güçlü olduğu bir gün olduğundan bahsediyor. Bugün daha sıkı bir gözleme ihtiyacımız var. Rehber kartımız "güç" bizi evrenin büyük güçleriyle işbirliğine çağırıyor. Nedir bu güçler? Sevgi ve kabul! Akışkanlık! Esneklik! Hatırlamak! Tüm bunları anlamak gerek gücün sırrını çözmek için; zira sert olan kırılıyor! Akışkanlığını koruyabilen kazanır; çünkü cevapların ona gelişi kolaylaşır. Yol açık olur ve gelecek olan kolaylıkla onu bulur. Şimdilik bu! Sizi seviyorum, Hüseyin Akdağ

Astroloji

Bireysel Doğum Haritası Analiziniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz : 0212 274 08 47 / 0544 798 52 07 Doğum haritası analizimiz ile kim olduğunuzu, dışarıdaki kişinin sizi nasıl gördüğünü, neyin size iyi geldiğini, bunların bir araya geldiklerinde birbirlerini nasıl etkilediğini, sahip olduğunuz potansiyelleri, yakın çevrenizi, ailenizi, iç dünyanızı, aşkın sizin için ne olduğunu, yaşama nasıl hizmet edebileceğinizi, partnerinizden aslında ne beklediğinizi, onunla olmanın size sağladığı fırsatları ve bu durumun sizi karşı karşıya bıraktığı sınavları, yaşamda sizi neye çağırdığını, neyin sizin ufkunuzu genişletebileceğini, iş ve kariyer hayatınızın önemli sırlarını, arkadaşlık ilişkilerinizi, neye teslim olmanız gerektiğini ve ruhsal olarak nereden nereye ilerlemenin önemini bulabilirsiniz.
Hüseyin Akdağ
Mimarlık ve konservatuvar( şan eğitimi devam ediyor ) terk, sosyoloji son sınıf öğrencisi, tarolog, yaşam koçu, astrolojik danışman. Yaşam koçluğu, reiki, duygusal özgürleşme teknikleri ve astroloji eğitmeni. Zor başlar sonuna kadar gitmeden içi rahat etmez! '' Şeytan ayrıntılarda gizlidir. '' sözü ismi geçen muhteremle dostluğunu başlatmıştır; çünkü mucizenin detaylarda saklı olduğunu bilen ve onu bu mucizeye götürenin muhakkak bir görevli olduğuna inanan acaip biri!

Yorumlar

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Astroloji Gökyüzü Günlükleri Yeninin Doğumu

Yeninin Doğumu

Gün Titreşimi ( Numeroloji ) : 12 / 3 Astroloji Günün Rehber Kartı ( Taroloji …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X