Donald Trump Film

Donald Trump ve Donald Duck Arasındaki İnanılmaz Benzerlik!

Son zamanların en çok tartışma getiren isimlerinden birisi olan Donald Trump, bu sefer de cinsel taciz suçlamalarıyla sansasyon yaratıyor.

ABD'de iki kadın tarafından yapılan bu suçlamaları yalanlayan Cumhuriyetçi Parti Başkan adayı Donald Trump, dünya gündeminde her daim popüler kalmaya devam ediyor. Tüm zamanların en çok sevilen çizgi film kahramanlarından biri olan Donald Duck ile olan benzerliği ise gerçekten çok acaip! İkiside para içinde yüzüyor. İkisi de ünlü ve en önemlisi ikisi de çok seviliyor! (Sarkazm!) Donald Trump Duck   Trump, Müslümanların ABD'ye girişinin kısıtlanması gerektiğini söylese de aslında içinde öyle bir insan değil. Aslında Müslümanları o kadar çok seviyor ki(!) çoğunluğunu Müslümanların oluşturduğu bir ülkenin göbeği Şişli'de, 39 ve 37 katlı 2 adet kuleden oluşan ve 62.350 metrekarelik alışveriş merkezi olan Trump Towers projesine imza attı! (Bazinga!) Saçlarıyla da dünya üstünde inanılmaz bir trend yaratan Trump, saç ekiminin farklı bir teknolojisini de ortaya çıkardı. GDO'lu mısır koçanından saç ekimi yaptıran ilk insan ünvanını alarak doğanın bize sunduğu müthiş kaynakları farketmemizi sağladı. Donald Trump Mısır   Yine doğaya duyduğu inanılmaz sevgi yüzünden saçlarına şekil verirken nereden ilham aldığını yüzümüze yüzümüze vurdu. Donald Trump Kedi Dip Not: Havalar soğuyor. Dışarıda kalan yoldaşlarımıza yardım edelim lütfen! (Bu bir sarkazm değildir.)   Saçlarına verdiği karizmatik şekillerle bizi 80'li yıllarda trend olan Troll'lere götürdü. Donald Trump Troll   Rol kabiliyetinin çok yüksek olması nedeniyle Stanley Kubrick gibi büyük üstatların filmlerini yeniden hatırlamamızı sağladı. Donald Trump Shining   Sevimliliğiyle bir zamanların hem korkutan hem de karakterlerinin şirinliğiyle izlettiren "Gremlinler" filmini hatırlattı. Donald Trump Gremlin   Dünya üstünde heykelleri yapıldı, kafelere ve duvarlara resimleri çizildi. (Paris'te bir kafe.) Donald Trump Paris   Mars ve Ay'da bile yüzünün görüldüğü iddia ediliyor. Yeni Ay dedemiz ne kadar da sevimli öyle değil mi? Puding olsa dadından yenmez! Zira puding yüzeyinde bile onu görebilirsiniz. Donald Trump Puding   Hillary Clinton ile olan karşılıklı atışmaları sebebiyle kişilik çatışması yaşadığı söyleniyor. Donald Trump Hillary   Belki de onu yöneten bir üst akıl vardır? Ne dersiniz? Donald Trump Brain

Donald Trump

Agni Parvata
Yazılım uzmanı, reiki master, yoga, meditasyon ve nefes eğitmeni. Sanatın her dalına ilgi duyan, kimisini amatör, kimisini profesyonel olarak hayatına taşımış meraklı ve biraz da maymun iştahlı çok acaip biri!

Yorumlar

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

dunyanin-en-ilginc-inanilmaz-restoraninda-yemek-maldivler-front

Ölmeden Önce Gidilmesi Gereken Dünyanın En İnanılmaz 15 Restoranı

Ölmeden Önce Gidilmesi Gereken Dünyanın En İnanılmaz 15 Restoranı Uçurumun dibindeki bir mağarada akşam yemeği …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X