Gökyüzü Günlükleri 10 Ekim 2016 Astroloji Derin Keşifler

Derin Keşifler – 10 Ekim 2016 – Astroloji

Gün Titreşimi ( Numeroloji ) : 11 / 2 Astroloji Günün Rehber Kartı ( Taroloji ) : Ay Güneş : Terazi Ay : Kova( 09:32 itibariyle ) Günün Yöneticisi : Ay Yeni bir haftaya hoşgeldiniz! Ay kovaya geçiyor sabah saatleri itibariyle, henüz boşlukta, bir o yana bir bu yana dalgalanıyor, daha oğlağın ağırlığını atabilmiş değil üzerinden, kova burcuna geçtiğinde daha hafiflemiş hissediyor oluruz, daha özgür bir bakışla süzeriz etrafı, daha geniş bir perspektifte değerlendiriyor oluruz süreçleri, ortak ideallerdeki buluşmalar daha bir anlam kazanmış olur! Öngörülerimiz daha güçlü çalışır! Sosyal paylaşımların çok daha renkli ve anlamlı olabileceği bir gün! Farklı olanın sizinle buluşmasına, sizde yeni olan bir şeyi başlatmasına, bunun yaşamınıza katabileceği renge izin verin! Gün titreşimi bugünün yaşam gücümüzün yüksek, içimizdeki karşıt parça ile dengelenmenin işimize yarayacağı bir gün olduğundan bahsediyor. Rehber kartımız ‘’ay’’ rüyaları önemli kılıyor! İç sesinize kulak verin! ‘’ Doğru zaman geldiğinde bunu bilirsiniz! ‘’ mottosunu koruyun! Bazen biraz da olsa esnemek iyidir. Bazen hayatın bize sunabileceği, planladıklarımızdan çok daha iyi seçenekleri olabilir! Öyleyse ona, onun akışına ve onu besleyen ruha, kendinize güvenin! Koç burcunda gerçekleşecek olan dolunaya doğru ilerliyoruz! Uranüs sahnede olacak! Büyük değişimlere doğru yürüdüğümüz kesin! Kendimiz için bir şeyler yapma zamanı! Şimdilik bu! Sizi seviyorum, Hüseyin Akdağ

Astroloji

Bireysel Doğum Haritası Analiziniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz : 0212 274 08 47 / 0544 798 52 07 Doğum haritası analizimiz ile kim olduğunuzu, dışarıdaki kişinin sizi nasıl gördüğünü, neyin size iyi geldiğini, bunların bir araya geldiklerinde birbirlerini nasıl etkilediğini, sahip olduğunuz potansiyelleri, yakın çevrenizi, ailenizi, iç dünyanızı, aşkın sizin için ne olduğunu, yaşama nasıl hizmet edebileceğinizi, partnerinizden aslında ne beklediğinizi, onunla olmanın size sağladığı fırsatları ve bu durumun sizi karşı karşıya bıraktığı sınavları, yaşamda sizi neye çağırdığını, neyin sizin ufkunuzu genişletebileceğini, iş ve kariyer hayatınızın önemli sırlarını, arkadaşlık ilişkilerinizi, neye teslim olmanız gerektiğini ve ruhsal olarak nereden nereye ilerlemenin önemini bulabilirsiniz.  
Hüseyin Akdağ
Mimarlık ve konservatuvar( şan eğitimi devam ediyor ) terk, sosyoloji son sınıf öğrencisi, tarolog, yaşam koçu, astrolojik danışman. Yaşam koçluğu, reiki, duygusal özgürleşme teknikleri ve astroloji eğitmeni. Zor başlar sonuna kadar gitmeden içi rahat etmez! '' Şeytan ayrıntılarda gizlidir. '' sözü ismi geçen muhteremle dostluğunu başlatmıştır; çünkü mucizenin detaylarda saklı olduğunu bilen ve onu bu mucizeye götürenin muhakkak bir görevli olduğuna inanan acaip biri!

Yorumlar

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Astroloji Gökyüzü Günlükleri Yeninin Doğumu

Yeninin Doğumu

Gün Titreşimi ( Numeroloji ) : 12 / 3 Astroloji Günün Rehber Kartı ( Taroloji …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X