Astroloji gokyuzu gunlukleri Değişimin Sorumluluğu cokacaip

Değişimin Sorumluluğu – 08 Ekim’de Astroloji

Gün Titreşimi ( Numeroloji ) : 18 / 9 Astroloji Günün Rehber Kartı ( Taroloji ) : Ermiş Güneş : Terazi Ay : Oğlak Günün Yöneticisi : Satürn Ay oğlakta, bugün ciddiye alınması gereken bir gün! Ay derinlikleri anlatır. Oğlak, insanın varoluşunun bir sorumluluk taşıdığını ilk anladığı noktadır. Toplum ondan bir şeyler beklemektedir. Yaydaki neşe ve coşku, yeni yerler keşfetme arzusunun oluşturduğu birikimin oğlakta artık kendini göstermesinin istendiği yerdir. Düzenleyici Satürn yayda: ‘’ Dünün sorumluluğunu alan, bugünün ışığını yakmayı başaracaktır. ‘’ Bunu çok iyi anlamak gerek! Ay, terazideki Merkür ve Jüpiter’e kare yapıyor. Ay ayaklarımızı yere sağlam basmamızı isterken Merkür ve Jüpiter bizden ilişki kurmamızı, buradaki alışverişi daha iyi anlamamızı, bir seçim yapmamızı, bunu yaparken çok daha derin bir bakışla görü sağlamamızı ve hassas bir tartıyla tüm bunları ele almamızı istiyor. Burada denge kurulmalı! Tüm bunların bir amacı olmalı! Hangi inançlar sizi bu yolculuğa  çıkardı ve bu inançlar sizi ne kadar besliyor? Değişiminin vakti gelmiş olan nedir? Sınırları aşın! Şimdi bunun için harekete geçme zamanı! Neptün de devrede! Biraz sanat, biraz büyü katın bu yolculuğa! Hayal edin ve onları gerçek kılabilecek yolları araştırın, hesaplayın ve var edecek gücü yaratın! Olmaz olmaz deme! Olmaz, olmaz! Gün titreşimi ve rehber kartımız ‘’ermiş’’ Satürn vurgusunu destekliyor. İçinizdeki bilge parçanın sesini duyun ve onunla iletişim kurun! Cevaplar hep bizde saklıdır, yeter ki onları duyabilecek kadar sessizleşmeyi başaralım ve böylelikle hatırlayarak o ihtiyaç duyulan hareketi yaratalım! Şimdilik bu! Sizi seviyorum, Hüseyin Akdağ

Astroloji

Bireysel Doğum Haritası Analiziniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz : 0212 274 08 47 / 0544 798 52 07 Doğum haritası analizimiz ile kim olduğunuzu, dışarıdaki kişinin sizi nasıl gördüğünü, neyin size iyi geldiğini, bunların bir araya geldiklerinde birbirlerini nasıl etkilediğini, sahip olduğunuz potansiyelleri, yakın çevrenizi, ailenizi, iç dünyanızı, aşkın sizin için ne olduğunu, yaşama nasıl hizmet edebileceğinizi, partnerinizden aslında ne beklediğinizi, onunla olmanın size sağladığı fırsatları ve bu durumun sizi karşı karşıya bıraktığı sınavları, yaşamda sizi neye çağırdığını, neyin sizin ufkunuzu genişletebileceğini, iş ve kariyer hayatınızın önemli sırlarını, arkadaşlık ilişkilerinizi, neye teslim olmanız gerektiğini ve ruhsal olarak nereden nereye ilerlemenin önemini bulabilirsiniz.
Hüseyin Akdağ
Mimarlık ve konservatuvar( şan eğitimi devam ediyor ) terk, sosyoloji son sınıf öğrencisi, tarolog, yaşam koçu, astrolojik danışman. Yaşam koçluğu, reiki, duygusal özgürleşme teknikleri ve astroloji eğitmeni. Zor başlar sonuna kadar gitmeden içi rahat etmez! '' Şeytan ayrıntılarda gizlidir. '' sözü ismi geçen muhteremle dostluğunu başlatmıştır; çünkü mucizenin detaylarda saklı olduğunu bilen ve onu bu mucizeye götürenin muhakkak bir görevli olduğuna inanan acaip biri!

Yorumlar

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Astroloji Gökyüzü Günlükleri Yeninin Doğumu

Yeninin Doğumu

Gün Titreşimi ( Numeroloji ) : 12 / 3 Astroloji Günün Rehber Kartı ( Taroloji …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X