Barışa Doğru

Gün Titreşimi ( Numeroloji ) : 27 / 9 Günün Rehber Kartı ( Taroloji ) : Denge Güneş : Terazi Ay : Aslan( 11:52 boşlukta ) Günün Yöneticisi : Mars Ay aslanda uyandık güne! Aslan canlı ve neşeli bir enerjiye sahiptir. Oyuncudur aslan! Sahne çalmayı sever! Kanırtır! Bir aslan arkadaşım her telefonla aradığında öyle bir gürlerdi ki kahkahalar atmaktan alıkoyamazdım kendimi! Hep bir şeylerden şikayet eder dururdu; bununla birlikte öyle güzel yapardı ki bunu, doğum haritasında aslandaki tepe noktasından başka ateşi olmayan biri olarak onun bu ‘’tek kişilik dev kadro’’ hallerinden beslenirdim! İlham olurdu! Birgün akrepliğim tutup onu bir şeylerle yüzleştireyim dedim ki bu aslanımın hiç hoşuna gitmedi! ‘’ Hadsiz! ‘’ dedi ve ‘’ Kuş öldü baby! ‘’ Umarım mutludur! Kabına sığmaz aslan! Bakmayın canını sıkarsanız da gözü görmez hiçbir şeyi; zira arkadaş ormanın kralı, öyle yağma yok, o isterse eğlenirsiniz, mutsuzsa sakın mutlu olmaya kalkmayın! Küser aslan! Onu önemsediğinizi hissetmek ister! Ateşlerin pek kini olmaz! İçlerinde tutamaz ateşler( koç, aslan, yay ), bir şekilde kendilerini ifade ederler, sağlıklı olan da budur, o yüzden öfkeleri saman alevi gibi olur, bu onların yaşam enerjilerini yükseltir, bayılırım bu özelliklerine, bir şeyler almaya çalışırım bu doğadan hassas bir balık olarak! Bu olmadığında dikkatli olun; zira bir anda ‘’ Bu da neymiş? ‘’ diye elinizi attığınız, dokunduğunuz an çığlığı basacağınız bir köz olabilir! Ateş annem, ne sandın? Uranüs, üçgen ile sahnede! Her an bu hallerde yakalayabiliriz kendimizi! Sakin olun ve kendinizi en iyi şekilde ifade etmeye bakın! Bu önemli! Öğle saatleri itibariyle ay boşlukta, duygularınızı sağduyunuzu koruyarak dile getirin! Esnekliğinizi koruyun! Çok yeni planlara girişmeyin derim, daha çok ‘’ Burada yapılmışı var! ‘’ takılın! Gece yarısını geçerken Ay başağa girmiş olacak! Rüyanızda temizlik yaptığınızı görürseniz şaşırmayın! İki gün bol bol temizlik yapın! Her anlamda! Gün titreşimi bugünün kendimizi anlamak adına önemli bir gün olduğundan bahsediyor! Kendimizle kalmak, kendimizle olmak, kendimiz gibi hissettiğimizle kendimizi bulmak destekleniyor. Rehber kartımız ‘’denge’’ iç sesimize kulak vermemizi istiyor. Ezberi bozun! Şimdilik bu! Sizi seviyorum, Hüseyin Akdağ
Bireysel Doğum Haritası Analiziniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz :
0212 274 08 47 / 0544 798 52 07
Doğum haritası analizimiz ile kim olduğunuzu, dışarıdaki kişinin sizi nasıl gördüğünü, neyin size iyi geldiğini, bunların bir araya geldiklerinde birbirlerini nasıl etkilediğini, sahip olduğunuz potansiyelleri, yakın çevrenizi, ailenizi, iç dünyanızı, aşkın sizin için ne olduğunu, yaşama nasıl hizmet edebileceğinizi, partnerinizden aslında ne beklediğinizi, onunla olmanın size sağladığı fırsatları ve bu durumun sizi karşı karşıya bıraktığı sınavları, yaşamda sizi neye çağırdığını, neyin sizin ufkunuzu genişletebileceğini, iş ve kariyer hayatınızın önemli sırlarını, arkadaşlık ilişkilerinizi, neye teslim olmanız gerektiğini ve ruhsal olarak nereden nereye ilerlemenin önemini bulabilirsiniz.
Hüseyin Akdağ
Mimarlık ve konservatuvar( şan eğitimi devam ediyor ) terk, sosyoloji son sınıf öğrencisi, tarolog, yaşam koçu, astrolojik danışman. Yaşam koçluğu, reiki, duygusal özgürleşme teknikleri ve astroloji eğitmeni. Zor başlar sonuna kadar gitmeden içi rahat etmez! '' Şeytan ayrıntılarda gizlidir. '' sözü ismi geçen muhteremle dostluğunu başlatmıştır; çünkü mucizenin detaylarda saklı olduğunu bilen ve onu bu mucizeye götürenin muhakkak bir görevli olduğuna inanan acaip biri!

Yorumlar

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Astroloji gokyuzu gunlukleri gunun anahtari cokacaip

Günün Anahtarı

Gün Titreşimi ( Numeroloji ) : 13 / 4 Astroloji Günün Rehber Kartı ( Taroloji …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X