Astroloji Gökyüzü Günlükleri Yeninin Doğumu

Yeninin Doğumu

Gün Titreşimi ( Numeroloji ) : 12 / 3 Astroloji Günün Rehber Kartı ( Taroloji ) : Ermiş Güneş : Terazi Ay : Akrep Günün Yöneticisi : Ay Gizem kokusu mu var dersiniz ortalıkta? Perde arkasında olanları mı düşünürken buldunuz kendinizi? Bir dedektif edasıyla mı dolaşıyorsunuz sanki? Güçlü duygular mı içinizde çalkalanan? Gücünüzü göstermek mi istiyorsunuz? Belki bundan vazgeçtiğinizde gerçek gücünüzle buluşursunuz ve bunun adı özünüzdeki sessizliği duymak ve orada yeniyi yaratmak olur. Tüm bu sözler sizde bir şeyler uyandırıyor ve sizi bir şeye mi çağırıyor? Hiç gitmediğiniz bir yere mi gidiyor ayaklarınız ve sanki etraf size bir yerlerden tanıdık mı geliyor? Öyleyse hoşgeldiniz! Akrep kokusunu içinize çekin! Tabuları yıkmak insana iyi gelir! Yaşamla ve onu var eden her bir parçayla kurduğunuz ilişki daha derin bir anlam kazanıyor! Bugün attığınız adımlar büyük anlam taşıyor! Gerçekliğimiz ve onu besleyen doğamızla buluşuyoruz! Geriye dönüp bakıyoruz ve "Nereden nereye?" diyoruz. İlişki kurduğumuz gerçeklik algısındaki kör noktaları görünür kılmak adına etrafı daha bir sessizleşip dinliyoruz. Bazen duyamadığımız küçük seslerdir tüm sırrı içinde barındıran… Meftun Çağlayan, ruhu şad olsun… Sağlığı ile ilgili zorlu bir dönemden geçerken bir sabah uyandığında duyduğu cırcır böceklerinin onu nasıl büyülediğinden ve ruhuna iyi geldiğinden bahsederdi. Bazen çok küçük şeylerdir, "tüm sırrı içinde barındıran"… Onu alın! Gün titreşimi bugünün özellikle değişime direndiklerimizle sınandığımız bir gün olduğundan bahsediyor. "eller serbest" moda geçin! Sürece güvenin! Olana izin verin! Neye ihtiyaç duyduğunuzu biliyorsanız, bunun için harekete geçmekten çekinmeyin! Rehber kartımız ‘’ermiş’’ bugün kendi içimizdeki cevapları bulmanın, birçok şeye çok farklı bir bakış kazandıracağından bahsediyor. Öyleyse bunu yapmanın vaktidir. Gözlem zamanı! Şimdilik bu! Sizi seviyorum, Hüseyin Akdağ

Astroloji

Bireysel Doğum Haritası Analiziniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz : 0212 274 08 47 / 0544 798 52 07 Doğum haritası analizimiz ile kim olduğunuzu, dışarıdaki kişinin sizi nasıl gördüğünü, neyin size iyi geldiğini, bunların bir araya geldiklerinde birbirlerini nasıl etkilediğini, sahip olduğunuz potansiyelleri, yakın çevrenizi, ailenizi, iç dünyanızı, aşkın sizin için ne olduğunu, yaşama nasıl hizmet edebileceğinizi, partnerinizden aslında ne beklediğinizi, onunla olmanın size sağladığı fırsatları ve bu durumun sizi karşı karşıya bıraktığı sınavları, yaşamda sizi neye çağırdığını, neyin sizin ufkunuzu genişletebileceğini, iş ve kariyer hayatınızın önemli sırlarını, arkadaşlık ilişkilerinizi, neye teslim olmanız gerektiğini ve ruhsal olarak nereden nereye ilerlemenin önemini bulabilirsiniz.
Hüseyin Akdağ
Mimarlık ve konservatuvar( şan eğitimi devam ediyor ) terk, sosyoloji son sınıf öğrencisi, tarolog, yaşam koçu, astrolojik danışman. Yaşam koçluğu, reiki, duygusal özgürleşme teknikleri ve astroloji eğitmeni. Zor başlar sonuna kadar gitmeden içi rahat etmez! '' Şeytan ayrıntılarda gizlidir. '' sözü ismi geçen muhteremle dostluğunu başlatmıştır; çünkü mucizenin detaylarda saklı olduğunu bilen ve onu bu mucizeye götürenin muhakkak bir görevli olduğuna inanan acaip biri!

Yorumlar

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Astroloji gokyuzu gunlukleri gunun anahtari cokacaip

Günün Anahtarı

Gün Titreşimi ( Numeroloji ) : 13 / 4 Astroloji Günün Rehber Kartı ( Taroloji …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X